Crowdly on turundus- ja värbamispartner, keda oled otsinud. Kasvata meiega oma äri ja brändi ning loo oma unistuste tiim!

Meie eesmärk on aidata sul kasvada värbamis- ja turundusteenuse abil, mis on loodud ümber sinu äri. Asutasime Crowdly 2018. aastal ning ülejäänu on juba ajalugu. Sealt alates oleme töötanud rahvusvaheliste brändidega fintech, insurtech, e-identiteedi, küberturvalisuse ja korporatiivteenuste sektoris.

Mõtleme kastist välja ja otsime nutikaid lahendusi. "Ei" pole meie jaoks lahendus, vaid väljakutse. Oleme pühendunud ja paindlikud, sinu jaoks alati olemas.
  • Meie värbamiseksperdid aitavad sul luua unistuste tiimi ning leiavad sulle parimad talendid üle kogu maailma.
  • Meie turundustiim toob sinuni strateegiad ja plaanid, parandab sinu brändi nähtavust ja loob põnevat sisu.
Crowdly tiimi moodustavad kogenud turunduse ja värbamise professionaalid, kes teevad oma tööd kire ja motivatsiooniga! 

Võta meiega ühendust: info@crowdly.ee
Riin Reinola
Mu süda on läbi ja lõhki turunduse päralt.
15 aasta jooksul olen töötanud nii B2C kui ka B2B turunduses. See on andnud võimaluse teha koostööd rahvusvaheliste tehnoloogiabrändidega nii start-upite kui ka SMEde näol.
Minu fookus on sisuturundusel ja storytellingul. Mind köidab tehnoloogia ja jätkusuutlikkus, sest üheskoos peame vähendama oma jalajälge keskkonnale tarkade lahenduste abil.
Siiri Reinola
Värbamine ja sihtotsing on teemad, mis panevad minu silmad särama!
Hariduselt olen teadusmagistrikraadiga psühholoog. Juba õpingute ajal hakkasin huvi tundma organisatsioonikäitumise valdkonna vastu ning kõik praktikad sooritasin suurtes korporatsioonides.
Oman üle 15-aastast kogemust personalijuhina panganduses ning tootmises. Viimasel ajal olen keskendunud värbamisele ja sihtotsingule, viies edukalt läbi värbamisprojekte Baltikumis, Portugalis, USAs jne.