Crowdly eesmärk on luua sinu ettevõttele väärtust värbamis- ja turundusteenustega, mis sobivad just sinu ärile. Mõtleme kastist välja, otsime nutikaid ja erilisi lahendusi ning läheneme projektidele sinu vajadustest lähtuvalt. Oleme väike ja paindlik agentuur, mis võimaldab meil oma töös olla kiire. 

Crowdly tuumiku moodustavad pikaajalise kogemusega turunduse ja värbamise professionaalid, kes teevad oma tööd kire ja pühendumusega.
Riin Reinola
Minu süda kuulub läbi ja lõhki turundusele!
Olen pühendunud turundusele alates õpingutest Hollandis, mis jätkusid magistrikraadi omandamisega TalTechis.
Mul on turundusalast kogemust üle 10 aasta, seda nii B2C kui ka B2B sektoris, aga ka agentuuri poolel. Enamuse karjäärist olen pühendanud tehnoloogiasektorile ja SaaS-lahenduste turundamisele Eestis ja rahvusvahelisel turul koostöös küpsete ettevõtete ning start-upitega.
Siiri Reinola
Värbamine ja sihtotsing on teemad, mis panevad minu silmad särama!
Hariduselt olen teadusmagistrikraadiga psühholoog. Juba õpingute ajal hakkasin huvi tundma organisatsioonikäitumise valdkonna vastu ning kõik oma praktikad sooritasin suurtes korporatsioonides. Tööalaselt oman üle 15-aastast kogemust personalijuhina panganduses ning tootmises. Viimasel ajal olen keskendunud värbamisele ja sihtotsingule, viies edukalt läbi värbamisprojekte nii Eestis kui ka välisriikides.