Crowdly on turundus- ja värbamispartner, keda oled otsinud. Kasvata meiega oma äri ja brändi ning loo oma unistuste tiim!

Meie eesmärk on aidata sul kasvada värbamis- ja turundusteenuse abil, mis on loodud ümber sinu äri. Asutasime Crowdly 2018. aastal ning ülejäänu on juba ajalugu. Sealt alates oleme töötanud rahvusvaheliste brändidega fintech, insurtech, e-identiteedi, küberturvalisuse ja korporatiivteenuste sektoris.
  • Meie värbamiseksperdid aitavad sul luua unistuste tiimi ning leiavad sulle parimad talendid üle kogu maailma.
  • Meie turundustiim aitab sind sisu- ja digiturundusest SEO ja sotsiaalmeedia turunduseni, sh loob strateegiad ja plaanid ning disainid.
Crowdly tiimi moodustavad kogenud turunduse ja värbamise professionaalid, kes teevad oma tööd kire ja motivatsiooniga. Mõtleme kastist välja ja otsime nutikaid lahendusi. "Ei" pole meie jaoks lahendus, vaid väljakutse. Oleme pühendunud ja paindlikud, sinu jaoks alati olemas! 

Võta meiega ühendust: info@crowdly.ee
Riin Reinola
Mu süda kuulub läbi ja lõhki turundusele.
15 aasta jooksul olen töötanud nii B2C kui ka B2B turunduses rahvusvaheliste brändidega kindlustusest tehnoloogiasektorini, sh nii start-upite kui ka SMEdega. Juhtisin näiteks elektroonilise identiteedi lahenduse Smart-ID turuletoomist Baltikumis.
Mul on kogemus full-stack turunduses, minu fookus on sisuturundusel, SEOl ja sotsiaalmeedial. Mind köidab tehnoloogia ja jätkusuutlikkus.
Siiri Reinola
Värbamine ja sihtotsing on teemad, mis panevad minu silmad särama!
Hariduselt olen teadusmagistri kraadiga psühholoog. Juba õpingute ajal hakkasin huvi tundma organisatsioonikäitumise valdkonna vastu ning praktikad sooritasin suurkorporatsioonides.
Mul on üle 15 aasta kogemust personalijuhina panganduses ning tootmises. Viimasel ajal olen keskendunud värbamisele ja sihtotsingule, viies edukalt läbi värbamisprojekte Baltikumis, Portugalis, USAs jne.