Crowdly on turundus- ja värbamispartner, keda oled otsinud. Kasvata meie abiga oma äri ja brändi ning loo unistuste tiim.

Meie eesmärk on aidata sul kasvada värbamis- ja turundusteenuse abil, mis on loodud sinu vajadustest lähtuvalt. Asutasime Crowdly 2018. aastal ning ülejäänu on juba ajalugu. Sealt alates oleme töötanud rahvusvaheliste brändidega fintech, insurtech, IT, identiteedi, küberturvalisuse ja korporatiivteenuste sektoris.

Mõtleme kastist välja ja otsime nutikaid lahendusi. "Ei" pole meie jaoks lahendus, vaid väljakutse. Oleme pühendunud ja paindlikud, sinu jaoks alati olemas.

Meie värbamiseksperdid aitavad sul luua unistuste tiimi ning leiavad sulle parimad talendid üle kogu maailma. Meie turundusvõlurid toovad sinuni strateegiad ja plaanid, parandavad sinu brändi nähtavust ja loovad põnevat sisu.

Crowdly tiimi moodustavad kogenud turunduse ja värbamise professionaalid. Need entusiastid teevad oma tööd kire ja motivatsiooniga. Nad on sinu päralt pealaest jalatallani!

Võta meiega ühendust: info@crowdly.ee
Riin Reinola
Mu süda on läbi ja lõhki turunduse päralt!
15 aasta jooksul olen töötanud nii B2C kui ka B2B turunduses. See on kinkinud võimaluse teha koostööd rahvusvaheliste brändidega fintech, insurtech, identiteedi, küberturvalisuse ja korporatiivteenuste sektoris.
Mind köidab tehnoloogia ja kuidas see  parandab meie elusid, samuti jätkusuutlikkus, sest üheskoos peame vähendama oma jalajälge keskkonnale.
Nende kombinatsioon on salajane retsept meie planeedi päästmiseks.
Siiri Reinola
Värbamine ja sihtotsing on teemad, mis panevad minu silmad särama!
Hariduselt olen teadusmagistrikraadiga psühholoog. Juba õpingute ajal hakkasin huvi tundma organisatsioonikäitumise valdkonna vastu ning kõik oma praktikad sooritasin suurtes korporatsioonides. Tööalaselt oman üle 15-aastast kogemust personalijuhina panganduses ning tootmises. Viimasel ajal olen keskendunud värbamisele ja sihtotsingule, viies edukalt läbi värbamisprojekte nii Eestis kui ka välisriikides.